پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc
دسته بندی کامپیوتر و IT
بازدید ها 439
فرمت فایل docx
حجم فایل 205 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 45

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

فروشنده فایل

کد کاربری 3

کاربر

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc

ییشگفتار

در گذشته تلفن ها همگی آنالوگ بودند و یک عیب بسیار بزرگ بشمار می آمد,زیرا هنگام ارسال صدا نویز وارد کانال می شد و کیفیت را به شدت کاهش می داد.کدینگ دیجیتال راهی برای کد کردن صدا و تشخیص خطا طراحی کرد .بنابراین شبکه های IDN (Intgrate digital network)طراحی شدو تمام شبکه های تلفنی آنالوگ به دیجیتال تبدیل شد.

ISDN‏ ‏چیست؟

مخفف عبارت Integrated Services Digital Network است.اساس طراحی تکنولوژی ISDN به اواسط دهه 80 میلادی باز میگردد که بر اساس یک شبکه کاملا دیجیتال پی ریزی شده است. در حقیقت تلاشی برای جایگزینی سیستم تلفنی آنالوگ با دیجیتال بود که علاوه بر داده های صوتی، داده های دیجیتال را به خوبی پشتیبانی کند. به این معنی که انتقال صوت در این نوع شبکه ها به صورت دیجیتال می باشد. در این سیستم صوت ابتدا به داده ها ی دیجیتال تبدیل شده و سپس انتقال می یابد .

ISDN به دو شاخه اصلی تقسیم می شود . N-ISDN و B-ISDN . B-Isdn بر تکنولوژی ATM استوار است که شبکه ای با پهنای باند بالا برای انتقال داده می باشد که اکثر BACKBONE های جهان از این نوع شبکه برای انتقال داده استفاده می کنند ( از جمله شبکه دیتا ایران ) .

نوع دیگر B-ISDN یا ISDN با پهنای باند پایین است که برای استفاده های شخصی طراحی شده است .

در N-ISDN دو استاندارد مهم وجود دارد. BRI و PRI . نوع PRI برای ارتباط مراکز تلفن خصوصی (PBX ) ها با مراکز تلفن محلی طراحی شده است . E1 یکی از زیر مجموعه های PRI است که امروزه استفاده زیادی دارد . E1 شامل سی کانال حامل (B-Channel ) و یک کانال برای سیگنالینگ ( D-Channel) میباشد که هر کدام 64Kbps پهنای باند دارند .

بعد از سال 94 میلادی و با توجه به گسترش ایتنرنت ، از PRI ISDN ها برای ارتباط ISP ها با شبکه PSTN استفاده شد که باعث بالا رفتن تقاضا برای این سرویس شد. همچنانکه در ایران نیز ISP هایی که خدمات خود را با خطوط E1 ارایه می کنند روز به روز در حال گسترش است .

نوع دیگر ISDN، BRIاست( نوعی که در کیش از آن استفاده شده ) که برای کاربران نهایی طراحی شده است. این استاندارد دو کانال حامل 64Kbps و یک کانال برای سیگنالینگ با پهنای باند 16kbps را در اختیار مشترک قرار می دهد .این پهنای باند در اواسط دهه 80 میلادی که اینترنت کاربران مخصوصی داشت و سرویسهای امروزی همچون HTTP ، MultiMedia ، Voip و …. به وجود نیامده بود ، مورد نیاز نبود همچنین برای مشترکین عادی تلفن نیز وجود یک ارتباط کاملا دیجیتال چندان تفاوتی با سیستمهای آنالوگ فعلی نداشت و به همین جهت صرف هزینه های اضافی برای این سرویس از سوی کاربران بی دلیل بود و به همین جهت این تکنولوژی استقبال چندانی نشد . تنها در اوایل دهه 90 بود که برای مدت کوتاهی مشترکین ISDN افزایش یافتند . پس از سال 95 نیز با وجود تکنولوژیهایی با سرعتهای بسیار بالاتر مانند ADSL که سرعتی حدود8Mb/s برای دریافت و 640Kb/s را برای دریافت با هزینه کمتر از ISDN در اختیار مشترکین قرار میدهد ، انتخاب ISDN از سوی کاربران عاقلانه نبود.

در حقیقت می توان گفت کهISDN BRI تکنولوژی بود که در زمانی به وجود آمد که نیازی به آن نبود و زمانی که به آن نیاز احساس می شد ، با تکنولوژیهای جدید تری که سرعت بالاتر و قیمت بیشتر داشتند جایگزین شده بود .

B-ISDN: Broadband ISDN

B-ISDN بر تکنولوژی ATM استوار است که شبکه ای با پهنای باند بالا برای انتقال داده می باشد که اکثر BACKBONE های جهان از این نوع شبکه برای انتقال داده استفاده می کنند (از جمله شبکه دیتا ایران).

N-ISDN: Narrowband ISDN

نوع دیگر N-ISDN یا ISDN با پهنای باند پایین است که برای استفاده های شخصی طراحی شده است. درN-ISDN دو استاندارد مهم وجود دارد، BRI و PRI .

– نوع PRI برای ارتباط مراکز تلفن خصوصی (PBX)ها با مراکز تلفن محلی طراحی شده است. E1یکی از زیر مجموعه های PRI است که امروزه استفاده زیادی دارد. E1 شامل سی کانال حامل (B-Channel) و یک کانال برای سیگنالینگ (D-Channel) میباشد که هر کدام 64Kbps پهنای باند دارند. بعد از سال 94 میلادی و با توجه به گسترش اینترنت، از PRI ISDN ها برای ارتباط ISP ها با شبکه PSTN استفاده شد که باعث بالا رفتن تقاضا برای این سرویس شد. همچنانکه در ایران نیز ISP هایی که خدمات خود را با خطوط E1 ارایه می کنند روز به روز در حال گسترش است.

– نوع دیگر BRI است( نوعی که در کیش از آن استفاده شده) که برای کاربران نهایی طراحی شده است. این استاندارد دو کانال حامل (B-Channel) با پهنای باند 64Kbps و یک کانال برای سیگنالینگ (D-Channel) با پهنای باند 16kbps را در اختیار مشترک قرار می دهد. این پهنای باند در اواسط دهه 80 میلادی که اینترنت کاربران مخصوصی داشت و سرویسهای امروزی همچون HTTP، MultiMedia، Voip و… به وجود نیامده بود، مورد نیاز نبود همچنین برای مشترکین عادی تلفن نیز وجود یک ارتباط کاملا دیجیتال چندان تفاوتی با سیستمهای آنالوگ فعلی نداشت و به همین جهت صرف هزینه های اضافی برای این سرویس از سوی کاربران بی دلیل بود و به همین جهت این تکنولوژی استقبال چندانی نشد. تنها در اوایل دهه 90 بود که برای مدت کوتاهی مشترکین ISDN افزایش یافتند.

پس از سال 95 نیز با وجود تکنولوژیهایی با سرعتهای بسیار بالاتر مانند ADSL که سرعتی حدود 10Mb/s برای دریافت و 1Mb/s را برای ارسال با هزینه کمتر از ISDN در اختیار مشترکین قرار میدهد، انتخاب ISDN از سوی کاربران عاقلانه نبود.

در حقیقت می توان گفت که BRI ISDN تکنولوژی بود که در زمانی به وجود آمد که نیازی به آن نبود و زمانی که به آن نیاز احساس می شد، با تکنولوژیهای جدید تری که سرعت بالاتر و قیمت بیشتر داشتند جایگزین شده بود.

تجهیزات دیتای غیر ISDN در ISDN

تاکنون فرض کردیم که کلیه تجهیزات در دسترسی basic دارای قابلیت کار با ISDN می باشند. برای کار این سوال پیش می آید که : چه کار باید با تجهیزاتی بکنیم که تا دیروز به شبکه دیتای دیجیتالی دیگر و شبکه های تلفنی آنالوگ متصل می گردیدند ؟

چنین ترمینالهای قدیمی دارای اینترفیس S0 نمی باشد ، به طوریکه بین ترمینالهای زیر که غیر ISDN می باشند تفاوت وجود دارد .

ویستا | پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

3 ژانويه 2018 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN on ویستا | امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدنام محصول دانلودی: پروژه کارشناسی رشته…
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

21 جولای 2017 … سخن روز: در فروش باید ابتدا اعتمادسازی کنید. عنوان محصول دانلودی:پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) را در ادامه مطلب ببینید دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر …
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – مرجع اطلاعات آنلاین

29 دسامبر 2015 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN طراحی تکنولوژی ISDN کسب درآمد اینترنتی دانلود مقاله دانلود. دسته بندی, کامپیوتر و IT. فرمت فایل, docx. حجم فایل, 205 کیلو بایت. تعداد صفحات فایل …
دانلود ” پروژه كارشناسي رشته كامپيوتر پيرامون ISDN

11 نوامبر 2017 … دانلود پروژه كارشناسي رشته كامپيوتر پيرامون ISDN در 45 صفحه ورد قابل ويرايش آماده ارائه با فرمت doc سلام دوست عزيز. سايت ما ارائه دهنده فايل هاي با كيفيت و با پشتيباني دائمي ميباشد كه بلافاصله پس از درج، لينك دانلود فايل شما را هم برايتان نمايش ميدهد و هم به ايميلتان ارسال مي كند. براي مطالعه و دانلود به لينك …
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – قیمت 6,000 تومان

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN محدوده قیمت از 6000 تومان از فروشگاه فروش محصولات دانلودی و بازاریابی فایل سِرو,cero.ir.
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – آخرین مطالب وبلاگ …

12 آوريل 2016 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN طراحی تکنولوژی ISDN کسب درآمد اینترنتی دانلود مقاله دانلود …
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

24 جولای 2017 … سخن روز: زنندهترین حیواناتی که من تا کنون دیده ام چاپلوسانند، آنها از دوست داشتن سر در نمیآورند و فقط تقلید عاشق شدن را میکنند. اینک شما با جستجوی عبارت پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته مهندسی کامپیوتر 4 | black – p9d.ir

28 فوریه 2018 … با استفاده از منابع خارجی پیرامون مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته مهندسی کامپیوتر 4 کیفیت پژوهش خود را چندین برابر نمایید. مجموعه مقالات و … دانلود مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته ی مهندسی کامپیوتر 4. ارزانتر از همه جا. (مجموعه مقالات و پایان نامه ها ی رشته مهندسی کامپیوتر). آشنایی با ISP. ISDN 1. فیلترینگ.
برترین پکیج پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN …

10 ژوئن 2017 … بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید اینک شما با جستجوی ((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر …
خرید آنلاین پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – ریواس …

15 ژوئن 2017 … دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید محقق گرامی،شما با جستجوی پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN در 45 صفحه ورد …
خرید آنلاین پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – طلا پیپر

16 مه 2017 … سخن روز: برای تسخیر آینده باید از لذت های آنی دست بکشیم. دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید. دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc.
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – فورکیا

17 فوریه 2018 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN. در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc. ییشگفتار. در گذشته تلفن ها همگی آنالوگ بودند و یک عیب بسیار بزرگ بشمار می آمد,زیرا هنگام ارسال صدا نویز وارد کانال می شد و کیفیت را به شدت کاهش می داد.کدینگ دیجیتال راهی برای کد کردن صدا و تشخیص خطا …
دانلود (پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)

دانلود (پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN). لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با …
دانلود فایل کامل پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت …
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN | مقاله – cyto98.ir

26 ژانويه 2018 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN. در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc. ییشگفتار. در گذشته تلفن ها همگی آنالوگ بودند و یک عیب بسیار بزرگ بشمار می آمد,زیرا هنگام ارسال صدا نویز وارد کانال می شد و کیفیت را به شدت کاهش می داد. کدینگ دیجیتال راهی برای کد کردن صدا و تشخیص …
دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – خرید آنلاین و …

3 فوریه 2018 … شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد عنوان محصول دانلودی:پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) را در ادامه مطلب ببینید دانلود پروژه کارشناسی …
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN |17125| سریع دانلود

14 فوریه 2018 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN (17125):پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN پروژه کارشناسی ISDN طراحی تکنولوژی ISDN پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN.
درباره ما – گروه کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد

در سال ۱۳۴۹ هجری خورشیدی همزمان با دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف، رشته آمار و ماشین های حسابگر در مقطع کارشناسی در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد تأسیس شد. بعدها این رشته به نام کامپیوتر تغییر نام یافت تا اینکه در سال ۱۳۶۷ گروه مهندسی کامپیوتر در دانشکده مهندسی شکل گرفت و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی  …
دانشکده مهندسی کامپیوتر – IAUN

درباره دانشکده. گروه کارشناسی مهندسی کامپیوتر در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در دانشکده فنی و مهندسی آغاز نمود. با توجه به تعداد محدود گروه های مهندسی کامپیوتر در دانشگاهها در آن زمان، همچنین استفاده از اعضای هیات علمی مجرب، به سرعت گروه مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد مورد توجه خاص شرکت کنندگان کنکور قرار …
خرید آنلاین پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد با سلام،محصول دانلودی +{{پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN و بررسی کامل هدایت میشوید دانلود پروژه کارشناسی …
خرید فایل( پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)

ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم عنوان محصول دانلودی:پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) را در ادامه مطلب ببینید دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN …
دانلود فایل کامل پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN …

10 جولای 2017 … پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN. در 45 صفحه ورد قابل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc. ییشگفتار. در گذشته تلفن ها همگی آنالوگ بودند و یک عیب بسیار بزرگ بشمار می آمد,زیرا هنگام ارسال صدا نویز وارد کانال می شد و کیفیت را به شدت کاهش می داد.کدینگ دیجیتال راهی برای کد کردن صدا و تشخیص خطا …
برترین پکیج پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN …

4 فوریه 2018 … از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد اینک شما با جستجوی ((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی …
خرید آنلاین پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – نیل پیپر

17 فوریه 2018 … ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم اینک شما با جستجوی ((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب. دانلود پروژه کارشناسی …
شیوا اپتیک | دانلود پایان نامه کارشناسی رشته کامپیوتر با موضوع …

22 دسامبر 2017 … سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.محقق گرامی،شما با جستجوی پایان نامه کارشناسی رشته کامپیوتر با موضوع فایروال (FireWall) وارد این صفحه شده اید محصول…
پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN – Teymoor

14 نوامبر 2017 … سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.
بلو | خرید آنلاین پایان نامه رشته کامپیوتر با موضوع سودمندی IEEE1394

30 دسامبر 2017 … کاملترین فایل پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایماینک شما با جستجوی ((پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN-… دانلود فایل ( سوالات کنکور کاردانی به …
خرید و دانلود سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی …

31 دسامبر 2017 … با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته کامپیوتر 86 تا 88 و بررسی کامل هدایت … وقت بخیرمحقق گرامی،شما با جستجوی پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پروژه کارشناسی رشته …
کاملترین فایل پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN

کاملترین فایل پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر پیرامون ISDN.
مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته مهندسی کامپیوتر 4 | superfastdl

25 فوریه 2018 … مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته مهندسی کامپیوتر 4: آیا با جمع آوری اطلاعات پیرامون مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته مهندسی کامپیوتر 4 می توانم یک مقاله … دانلود مجموعه مقالات و پایان نامه های رشته ی مهندسی کامپیوتر 4. ارزانتر از همه جا. ( مجموعه مقالات و پایان نامه ها ی رشته مهندسی کامپیوتر). آشنایی با ISP. ISDN 1.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *