پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها

این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شاملالگوریتم کلونی مورچه هاالگوریتم مورچهالگوریتم بهینه سازی مورچهAnt Colony
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 1670 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 110

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها

فروشنده فایل

کد کاربری 15813

این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شامل:الگوریتم کلونی مورچه ها،الگوریتم مورچه،الگوریتم بهینه سازی مورچه،Ant Colony Optimization Algorithm ،شبکه عصبی،بهینه‌سازی گروه مورچه‌ها یا ACO ،الگوریتم کلونی مورچه، و… می باشد.

بهینه‌سازی گروه مورچه‌ها یا ACO همان‌طور که می‌دانیم مسئله یافتن کوتاهترین مسیر، یک مسئله بهینه سازیست که گاه حل آن بسیار دشوار است و گاه نیز بسیار زمانبر. برای مثال مسئله فروشنده دوره گرد را نیز می‌توان مطرح کرد. در این روش(ACo)، مورچه‌های مصنوعی به‌وسیلهٔ حرکت بر روی نمودار مسئله و با باقی گذاشتن نشانه‌هایی بر روی نمودار، همچون مورچه‌های واقعی که در مسیر حرکت خود نشانه‌های باقی می‌گذارند، باعث می‌شوند که مورچه‌های مصنوعی بعدی بتوانند راه‌حل‌های بهتری را برای مسئله فراهم نمایند. همچنین در این روش می‌توان توسط مسائل محاسباتی-عددی بر مبنای علم احتمالات بهترین مسیر را در یک نمودار یافت.

300pxاین

روش که از رفتار مورچه‌ها در یافتن مسیر بین محل لانه و غذا الهام گرفته شده؛ اولین بار در ۱۹۹۲ توسط مارکو دوریگو (Marco Dorigo) در پایان نامه دکترایش مطرح شد.

مقدمه

الگوریتم کلونی مورچه الهام گرفته شده از مطالعات و مشاهدات روی کلونی مورچه هاست. این مطالعات نشان داده که مورچه‌ها حشراتی اجتماعی هستند که در کلونی‌ها زندگی می‌کنند و رفتار آنها بیشتر در جهت بقاء کلونی است تا درجهت بقاء یک جزء از آن. یکی از مهمترین و جالبترین رفتار مورچه‌ها، رفتار آنها برای یافتن غذا است و بویژه چگونگی پیدا کردن کوتاهترین مسیر میان منابع غذایی و آشیانه. این نوع رفتار مورچه‌ها دارای نوعی هوشمندی توده‌ای است که اخیراً مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است در دنیای واقعی مورچه‌ها ابتدا به طور تصادفی به این سو و آن سو می‌روند تا غذا بیابند. سپس به لانه بر می‌گردند و ردّی از فرومون (Pheromone) به جا می‌گذارند. چنین ردهایی پس از باران به رنگ سفید در می‌آیند و قابل رویت اند. مورچه‌های دیگر وقتی این مسیر را می‌یابند، گاه پرسه زدن را رها کرده و آن را دنبال می‌کنند. سپس اگر به غذا برسند به خانه بر می‌گردند و رد دیگری از خود در کنار رد قبل می‌گذارند؛ و به عبارتی مسیر قبل را تقویت می‌کنند. فرومون به مرور تبخیر می‌شود که از سه جهت مفید است:

  • باعث می‌شود مسیر جذابیت کمتری برای مورچه‌های بعدی داشته باشد. از آنجا که یک مورچه در زمان دراز راه‌های کوتاه‌تر را بیش تر می‌پیماید و تقویت می‌کند هر راهی بین خانه و غذا که کوتاه‌تر (بهتر) باشد بیشتر تقویت می‌شود و آنکه دورتر است کمتر.
  • اگر فرومون اصلاً تبخیر نمی‌شد، مسیرهایی که چند بار طی می‌شدند، چنان بیش از حد جذّاب می‌شدند که جستجوی تصادفی برای غذا را بسیار محدود می‌کردند.
  • وقتی غذای انتهای یک مسیر جذاب تمام می‌شد رد باقی می‌ماند.

لذا وقتی یک مورچه مسیر کوتاهی (خوبی) را از خانه تا غذا بیابد بقیهٔ مورچه‌ها به احتمال زیادی همان مسیر را دنبال می‌کنند و با تقویت مداوم آن مسیر و تبخیر ردهای دیگر، به مرور همهٔ مورچه‌ها هم مسیر می‌شوند. هدف الگوریتم مورچه‌ها تقلید این رفتار توسط مورچه‌هایی مصنوعی ست که روی نمودار در حال حرکت اند. مسئله یافتن کوتاه‌ترین مسیر است و حلالش این مورچه‌های مصنوعی اند.

از کابردهای این الگوریتم، رسیدن به راه حل تقریباً بهینه در مسئله فروشنده دوره‌گرد است. به طوری که انواع الگوریتم مورچه‌ها برای حل این مسئله تهیه شده. زیرا این روش عددی نسبت به روشهای تحلیلی و genetic در مواردی که نمودار مدام با زمان تغییر کند یک مزیت دارد؛ و آن این که الگوریتمی ست با قابلیت تکرار؛ و لذا با گذر زمان می‌تواند جواب را به طور زنده تغییر دهد؛ که این خاصیت در روتینگ شبکه‌های کامپیوتری و سامانه حمل و نقل شهری مهم است.
در مسئله فروشنده دوره گرد باید از یک شهر شروع کرده، به شهرهای دیگر برود و سپس به شهر مبدأ بازگردد بطوریکه از هر شهر فقط یکبار عبور کند و کوتاهترین مسیر را نیز طی کرده باشد. اگر تعداد این شهرها n باشد در حالت کلی این مسئله از مرتبه (n-1)! است که برای فقط ۲۱ شهر زمان واقعاً زیادی می‌برد:

روز۱۰۱۳*۷/۱ = S۱۰۱۶*۴۳۳/۲ = ms۱۰*۱۰۱۸*۴۳۳/۲ =!۲۰

با انجام یک الگوریتم برنامه سازی پویا برای این مسئله، زمان از مرتبه نمایی بدست می‌آید که آن هم مناسب نیست. البته الگوریتم‌های دیگری نیز ارائه شده ولی هیچ‌کدام کارایی مناسبی ندارند. ACO الگوریتم کامل و مناسبی برای حل مسئله TSP است.

مسئله فروشنده دوره گرد

مزیتهای ACO

و به مورچه‌ها امکان پیدا کردن کوتاهترین مسیر را می‌دهد. این دو ویژگی باعث ایجاد انعطاف در حل هرگونه مسئله بهینه‌سازی می‌شوند. مثلاً در گراف شهرهای مسئله فروشنده دوره گرد، اگر یکی از یالها (یا گره‌ها) حذف شود الگوریتم این توانایی را دارد تا به سرعت مسیر بهینه را با توجه به شرایط جدید پیدا کند. به این ترتیب که اگر یال (یا گره‌ای) حذف شود دیگر لازم نیست که الگوریتم از ابتدا مسئله را حل کند بلکه از جایی که مسئله حل شده تا محل حذف یال (یا گره) هنوز بهترین مسیر را داریم، از این به بعد مورچه‌ها می‌توانند پس از مدت کوتاهی مسیر بهینه (کوتاهترین) را بیابند.

کاربردهای ACO

از کاربردهای ACO می‌توان به بهینه کردن هر مسئله‌ای که نیاز به یافتن کوتاهترین مسیر دارد، اشاره نمود:

۱. مسیر یابی داخل شهری و بین شهری.

۲. مسیر یابی بین پست‌های شبکه‌های توزیع برق ولتاژ بالا.

۳. مسیر یابی شبکه‌های کامپیوتری. ۴-استفاده ازوب. ۵-استفاده ازACOدربهینه سازی شبکه‌های توزیع آب و…

الگوریتم

پروسهٔ پیدا کردن کوتاه‌ترین مسیر توسط مورچه‌ها، ویژگی‌های بسیار جالبی دارد، اول از همه قابلیت تعمیم زیاد و خود- سازمانده بودن آن است. در ضمن هیچ مکانیزم کنترل مرکزی ای وجود ندارد. ویژگی دوم قدرت زیاد آن است. سیستم شامل تعداد زیادی از عواملی است که به تنهایی بی‌اهمیت هستند بنابراین حتی تلفات یک عامل مهم، تأثیر زیادی روی کارایی سیستم ندارد. سومین ویژگی این است که، پروسه یک فرایند تطبیقی است. از آنجا که رفتار هیچ‌کدام از مورچه‌ها معین نیست و تعدادی از مورچه‌ها همچنان مسیر طولانی‌تر را انتخاب می‌کنند، سیستم می‌تواند خود را با تغییرات محیط منطبق کند و ویژگی آخر اینکه این پروسه قابل توسعه است و می‌تواند به اندازهٔ دلخواه بزرگ شود. همین ویژگی‌ها الهام بخش طراحی الگوریتم‌هایی شده‌اند که در مسائلی که نیازمند این ویژگی‌ها هستند کاربرد دارند. اولین الگوریتمی که بر این اساس معرفی شد، الگوریتم ABC بود. چند نمونه دیگر از این الگوریتم‌ها عبارتند از: AntNet,ARA,PERA,AntHocNet.

انواع مختلف الگوریتم بهینه‌سازی مورچگان

در پایین تعدادی از انواع شناخته شده از الگوریتم بهینه‌سازی مورچگان را معرفی می‌کنیم:

۱- سیستم مورچه نخبگان: در این روش بهترین راه حل کلی در هر تکرار فرمون آزاد می‌کند. همچنین این روش برای تمام مورچه‌های مصنوعی باید انجام شود.

۲- سیستم مورچه ماکسیموم – مینیمم: یک مقدار کمینه و بیشینه برای فرمون تعیین کرده و فقط در هر مرحله بهترین جواب این مقدار را آزاد می‌کند و تمام گره‌های مجاور ان به مقدار فرمون بیشینهمقدار دهی اولیه می‌شوند.

۳- سیستم کلونی مورچه: که در بالا توضیحات کافی داده شده است.

۴- سیستم مورچه بر اساس رتبه: تمام راه حل‌های بدست آماده بر اساس طول جواب رتبه‌بندی می‌شوند و بر اساس همین رتبه‌بندی مقدار فرمون آزاد سازی شده توسط آنها مشخص خواهد شد و راه حل با طول کمتر از راه حل دیگر با طول بیشتر مقدار فرمون بیشتری آزاد می‌کند.

۵ – سیستم مورچه متعامد مداوم: در این روش مکانیزم تولید فرمون به مورچه اجازه می‌دهد تا برای رسیدن به جواب بهتر و مشترک با بقیه مورچه‌ها جستجو انجام دهد با استفاده از روش طراحی متعامد مورچه می‌تواند در دامنه تعریف شده خود به صورت مداوم برای بدست آوردن بهترین جواب جستجو کند که این عمل به هدف رسیدن به جواب بهینه و صحیح ما را نزدیک می‌کند. روش طراحی متعامد می‌تواند به دیگر روش‌های جستجو دیگر گسترش پیدا کنند تا به مزیت‌های این روش‌های جستجو اضافه کند.

 در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل های این سایت 24 ساعته  از طریق تلگرام با 09214087336  در ارتباط باشید

لینک منبع و پست :

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها


http://science360.blog.ir/1396/12/16/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA%20%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%85%20%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%86%DB%8C%20%D9%85%D9%88%D8%B1%DA%86%D9%87%20%D9%87%D8%A7

[PPT]PowerPoint Presentation

arshad93.ir/uploads/mabahes/Ant%20Colony.pptx

Cached

Similar

Translate this pageAnt Colony. الگوریتم کلونی مورچگان. ارائه کنندگان: پدیده چوبدار. الهام روان بخش. فهرست مطالب. تاریخچه ی الگوریتم; هوش جمعی و عامل های هوشمند; مورچه ها چگونه ارتباط برقرار می کنند؟ مورچه ها چگونه کوتاهترین مسیر را انتخاب می کنند؟ تبخیر فرومون; مسیریابی توسط مورچه ها; پیاده سازی الگوریتم با مورچه های مصنوعی; رفتارهای جست و …

[PPT]الگوريتم کلونی مورچه ها Ant Colony Optimization ( ACO )

foxss.persiangig.com/…/الگوریتم%20کولونی%20مورچه%20ها.ppt

Cached

Similar

Translate this pageبهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. – مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند؟ – مزیتهای ACO. – کاربرد ACO. – مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO. – الگوریتم ACO. – الگوریتم کلی حرکت. – نتیجه گیری. مقدمه. الگوريتم کلوني مورچه براي اولين بار در سال 1992توسط دوريگو Dorigo) ) و همکارانش به …

دانلود فایل کامل پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant …

ashkan.ghimarticlert.ir/post/matlab4814.html

Cached

Translate this pageبا آرزوی بهترینها برای شما عزیزان اینک شما با جستجوی ((پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony Optimization Algorithm (ACO)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony Optimization Algorithm (ACO- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با …

الگوریتم کلونی مورچگان – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/الگوریتم_کلونی_مورچگان

Cached

Similar

Translate this pageالگوریتم کلونی مورچه الهام گرفته شده از مطالعات و مشاهدات روی کلونی مورچه هاست. این مطالعات نشان داده که مورچه‌ها حشراتی اجتماعی هستند که در کلونی‌ها زندگی می‌کنند و رفتار آنها بیشتر در جهت بقاء کلونی است تا درجهت بقاء یک جزء از آن. یکی از مهمترین و جالبترین رفتار مورچه‌ها، رفتار آنها برای یافتن غذا است و بویژه چگونگی پیدا …
‎۱ مقدمه · ‎۲ مزیتهای ACO · ‎۴ الگوریتم

پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony … – p9d.ir

p9d.ir/hassandl/35674/html

Cached

Translate this pageJan 25, 2018 – پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony Optimization Algorithm (ACO: ترجمه کتاب ها و مقالات انگلیسی با موضوع پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony Optimization Algorithm (ACO را ا اینجا دانلود کنید. » [حسن دانلود] دانلود پاورپوینت با موضوع الگوریتم بهینه سازی …

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه | chromium – p9d.ir

p9d.ir/chromium/3313/html

Cached

Translate this pageFeb 26, 2018 – پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه: بی بدیل ترین و کامل ترین مقالات پیرامون پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه را از وبسایت ما دانلود نمایید. … [2017-10-10]: تحقیق/مقاله آماده الگوریتم کلونی مورچه ها با فرمت ورد (word) یک مورچه در حال حرکت، مقداری فرومون (در اندازه های مختلف) از خود بر زمین باقی می گذارد و بدین.

پاورپوینت و تحقیق الگوریتم کلونی مورچه | html – p9d.ir

p9d.ir/html/5620/html

Cached

Translate this pageFeb 24, 2018 – دانلود پاورپوینت و تحقیق با موضوع الگوریتم کلونی مورچه،. در قالب ppt و در 48 اسلاید و در قالب word و در 15 صفحه، قابل ویرایش، شامل: درباره مورچه ها. بهینه سازی کلونی مورچه فرامکاشفه ای. سازماندهی گورستان و مراقبت از بچه ها. بررسی مقایسه‌ ای الگوریتم کلونی مورچه‌ ها و الگوریتم ژنتیک در حل مسئله فروشنده دوره‌ …

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | پروژه جدید – p9d.ir

p9d.ir/newproject/16993/html

Cached

Translate this pageFeb 14, 2018 – فرمت فایل: PowerPoint (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO. الگوریتم ACO. الگوریتم کلی حرکت. نتیجه گیری. مقدمه:.

فیلم بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچه – آپارات

▶ 1:23

https://www.aparat.com/…/فیلم_بهینه_سازی_الگوریتم_کلونی_مو…

Jul 24, 2016
نوآوران گرمی دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچه در این آدرس http://www.noavarangermi.ir/?p=16013 فیلم بهینه سازی الگوریتم کلونی مورچ.

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل، – به فایل

behfile.filesana.ir/…/پاورپوینت-الگوریتم-کلونی-مورچه-و-زنبور-…

Cached

Translate this pageاین پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل در 160 اسلاید زیبا شامل الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل،شرح الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل،لگوریتم کلونی زنبور عسل،الگوریتم زنبور،الگوریتم کلونی مورچه ها،الگوریتم مورچه،الگوریتم بهینه سازی مورچه،Ant Colony Optimization Algorithm ،شبکه عصبی،به.

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها،110 اسلاید،pptx – 98dl

98dl.yedl.ir/prod-2544-پاورپوینت-الگوریتم-کلونی-مورچه-ها-110…

Cached

Translate this pageپاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها،110 اسلاید،pptx این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شامل:الگوریتم کلونی مورچه ها،الگوریتم مورچه،الگوریتم بهینه سازی مورچه،Ant Colony Optimization Algorithm ،شبکه عصبی،بهینه‌سازی گروه مورچه‌ها یا ACO ،الگوریتم کلونی مورچه، و… می باشد. بهینه‌سازی گروه …

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها – فروشگاه نیلوفر – نیلوبلاگ

niloshop.niloblog.com/p/1936/پاورپوینت-الگوریتم-کلونی-مورچه

Cached

Translate this page5 hours ago – این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شاملالگوریتم کلونی مورچه هاالگوریتم مورچهالگوریتم بهینه سازی مورچهAnt Colony.

پاورپوینت کاربرد تکنیک AIDA در شهرسازی – جزیره خوشبختی

jazirekhoshbakhti.blogsky.com/1396/12/21/post-107/

Cached

Translate this page6 hours ago – این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل در 160 اسلاید زیبا شامل الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل،شرح الگوریتم کلونی مورچه و زنبور عسل،لگوریتم کلونی زنبور عسل،الگوریتم زنبور،الگوریتم کلونی مورچه ها،الگوریتم مورچه،الگوریتم بهینه سازی مورچه،Ant Colony Optimization Algorithm …

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها – مجموعه ای از فایل های فروشی

tabfile.ir › خانه › فنی و مهندسی

Cached

Translate this pageنوع فایل power point قابل ویرایش ۲۱ اسلاید قسمتی از اسلایدها الگوریتم کلونی مورچه برای اولین بار در سال ۱۹۹۲توسط دوریگو Dorigo) ) و همکارانش به عنوان یک راه حل چند عامله (Multi Agent) برای مسائل مشکل بهینه سازی مثل فروشنده دوره گرد ارائه شد. عامل هوشند Intelligent Agent) ) موجودی است که از طریق حسگر ها قادر به درک پیرامون …

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها،110 اسلاید،pptx – دانلود رایگان

file128.freedocdl.ir/prod-2544-پاورپوینت-الگوریتم-کلونی-مور…

Cached

Translate this pageپاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها،110 اسلاید،pptx این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شامل:الگوریتم کلونی مورچه ها،الگوریتم مورچه،الگوریتم بهینه سازی مورچه،Ant Colony Optimization Algorithm ،شبکه عصبی،بهینه‌سازی گروه مورچه‌ها یا ACO ،الگوریتم کلونی مورچه، و… می باشد. بهینه‌سازی گروه …

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | downloadhot

cyto98.ir/downloadhot/5721/html

Cached

Translate this pageFeb 28, 2018 – پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها. فرمت فایل: power point (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند ؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO.

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها – فایل سورس

file-source.ir/مهندسی-کامپیوتر/109414/

Cached

Translate this page6 days ago – پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها · پاورپوینت-الگوریتم-کلونی-مورچه-ها دانلود پاورپوینت با موضوع الگوریتم کلونی مورچه ها، در قالب ppt و در ۱۱۰ اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه بهینه‌ سازی گروه مورچه‌ ها یا ACO الگوریتم انواع مختلف الگوریتم بهینه‌ سازی مورچگان. Emergence الهام از طبیعت رفتار کاوش گرایانه …

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها،110 اسلاید،pptx – فایل سورس

file-source.ir/humanism/108787/

Cached

Translate this page5 days ago – این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در ۱۱۰ اسلاید زیبا شامل:الگوریتم کلونی مورچه ها،الگوریتم مورچه،الگوریتم بهینه سازی مورچه،Ant Colony Optimization Algorithm ،شبکه عصبی،بهینه‌سازی گروه مورچه‌ها یا ACO ،الگوریتم کلونی مورچه، و… می باشد. بهینه‌سازی گروه مورچه‌ها یا ACO همان‌طور که می‌دانیم مسئله …

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | بابک دانلود

fg98.ir/babakdl/26895/html

Cached

Translate this pageFeb 6, 2018 – پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها. فرمت فایل: power point (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند ؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO.

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | موبایل – amp98.ir

amp98.ir/mobile/45920/html

Cached

Translate this pageJan 17, 2018 – پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها. فرمت فایل: power point (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند ؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO.

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه | bridge – stu98.ir

stu98.ir/bridge/15109/html

Cached

Translate this pageFeb 15, 2018 – Genetic Algorithm. Artificial neural networks. particle swarm optimization. simulated annealing. ant colony optimization. در این مقاله قصد داریم نکاتی را درباره ی الگورتم کلونی مورچگان بیان کنیم. فهرست مطالب. 1-رفتار طبیعی مورچه ها. 2- فاکتورهای موجود در روش مورچه ها. 3-مسئله TSP. 4- الگوریتم ant system.

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | کامبیز دانلود

flash98.ir/kambizdl/26895/html

Cached

Translate this pageFeb 6, 2018 – پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها. فرمت فایل: power point (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند ؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO.

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | لیلو دانلود

dn98.ir/leeloodownload/26895/html

Cached

Translate this pageFeb 6, 2018 – پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها. فرمت فایل: power point (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند ؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO.

پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony … – azarfardl

azarfardl.artho.ir/azarfardl/35674/html

Cached

Translate this pageJan 21, 2018 – دانلود پاورپوینت با موضوع الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها ( Ant Colony Optimization Algorithm (ACO،. در قالب ppt و در 34 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه. Emergence (ظهور). Swarm Intelligence (هوشمندی توده ای). مثال از هوشمندی توده ای: تمیزکاری لانه مورچه ها. مثال از هوشمندی توده ای: لانه سازی موریانه ها.

پاورپوینت الگوريتم کلونی مورچه ها | دیتابیس مقاله و جزوه

dbbook.ir/2018/02/26/پاورپوینت-الگوريتم-کلونی-مورچه-ها/

Cached

Translate this pageFeb 26, 2018 – پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها.               نوع فایل power point   قابل ویرایش ۲۱ اسلاید   قسمتی از اسلایدها الگوریتم کلونی مورچه برای اولین بار در سال ۱۹۹۲توسط دوریگو Dorigo) ) و همکارانش به عنوان یک راه حل چند عامله (Multi Agent) برای مسائل مشکل …

پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها | مریم دانلود

ar98.ir/marydl/26895/html

Cached

Translate this pageFeb 4, 2018 – پاورپوینت ارزیابی و تحلیل الگوریتم کلونی مورچه ها. فرمت فایل: power point (قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 22 اسلاید. فهرست. مقدمه. بهینه سازی مسایل به روش کلونی مورچه. مورچه ها چگونه می توانند کوتاه ترین مسیر را پیدا کنند ؟ مزیتهای ACO. کاربرد ACO. مسیر یابی شبکه های کامپیوتری با استفاده از ACO.

پاورپوینت الگوريتم کلونی مورچه ها | دانش 360 :: Danesh360

danesh360.ir/posts/9841

Cached

Translate this pageMar 2, 2018 – پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها.               نوع فایل power point   قابل ویرایش ۲۱ اسلاید   قسمتی از اسلایدها الگوریتم کلونی مورچه برای اولین بار در سال ۱۹۹۲توسط دوریگو Dorigo) ) و همکارانش به عنوان یک راه حل چند عامله (Multi Agent) برای مسائل مشکل …

دانلود پاورپوینت الگوريتم کلونی مورچه ها – 20 اسلاید | فایل سورس

mystuff-file.ir/science/8961/

Cached

Translate this pageFeb 2, 2018 – الگوريتم کلوني مورچه براي اولين بار در سال ۱۹۹۲توسط دوريگو Dorigo) ) و همکارانش به عنوان يک راه حل چند عامله (Multi Agent) براي مسائل مشکل بهينه سازي مثل فروشنده دوره گرد ارائه شد. عامل هوشند Intelligent Agent) ) موجودي است که از طريق حسگر ها قادر به درک پيرامون خود بوده و از طريق تاثير گذارنده ها مي تواند روي …

پاورپوینت الگوريتم کلونی مورچه ها | فایل شگفت انگیز – Super File

super-file.ir/1396/11/20/پاورپوینت-الگوريتم-کلونی-مورچه-ها/

Cached

Translate this pageFeb 9, 2018 – آنچه بنيان فكري الگوريتم مورچگان بر آن بنا شده است را مي توان بسادگي و در يك جمله بيان نمود: ” مورچه ها در بين موانع و محدوديت هاي موجود در طبيعت هميشه از بين جايگشت هاي متفاوت براي رسيدن به غذا، بهينه ترين راه را انتخاب مي كنند”.   همانطور که مي دانيم مسئله …

دانلود پاورپوینت الگوريتم کلونی مورچه ها – 20 اسلاید | تحقیق کده

article.dl2018.ir/2018/…/دانلود-پاورپوینت-الگوريتم-کلونی-مور…

Cached

Translate this pageFeb 2, 2018 – الگوريتم کلوني مورچه براي اولين بار در سال 1992توسط دوريگو Dorigo ) ) و همکارانش به عنوان يک راه حل چند عامله ( Multi Agent ) براي مسائل مشکل بهينه سازي مثل فروشنده دوره گرد ارائه شد. عامل هوشند Intelligent Agent) ) موجودي است که از طريق حسگر ها قادر به درک پيرامون خود بوده و از طريق تاثير گذارنده ها مي تواند …

دریافت فایل پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant …

isi.shahyrfilec.ir/post/matlab906.html

Cached

Translate this pageبا آرزوی بهترینها برای شما عزیزان محقق گرامی،شما با جستجوی پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony Optimization Algorithm (ACO وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی کلونی مورچه ها (Ant Colony Optimization Algorithm (ACO)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند

پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها – وب سایت

ashrafilaw-blogir.soghady.ir/list/غذایی%20دورتو-0.html

Cached

Translate this pageرستوران آرمانی دبی رستوران آرمانی از رستوران مبلیط دبی خرداد 97عروف در دبی می باشد. این رستوران در برج خلیفه واقع شده است. بشقاب هایی با دیزیبلیط دبی اردیبهشت 97ن های بسیار زیبا در این رستوران شیک و لوکس سرو می شود. انواع نوشیدنی های گوارا با غذاهای رستوران سرو شده و بعد ازبلیط دبی فروردین 97 آن می توانید دسر های …

غذایی دورتو – وب سایت

ashrafilaw-blogir.soghady.ir/list/غذایی+دورتو.html

Cached

Translate this pageپاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، دسته: فنی و مهندسی بازدید: 14 بار فرمت فایل: pptx حجم فایل: 1670 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 110 این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شاملالگوریتم کلونی مورچه هاالگوریتم مورچهالگوریتم بهینه سازی مورچهAnt Colony

بی خاصیت ها – وب سایت

ashrafilaw-blogir.soghady.ir/list/بی+خاصیت+ها.html

Cached

Translate this pageپاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، دسته: فنی و مهندسی بازدید: 14 بار فرمت فایل: pptx حجم فایل: 1670 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 110 این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شاملالگوریتم کلونی مورچه هاالگوریتم مورچهالگوریتم بهینه سازی مورچهAnt Colony

مدهوبالا با شوهر واقعی – وب سایت

pcmfx-blogir.soghady.ir/list/مدهوبالا+با+شوهر+واقعی.html

Cached

Translate this pageپاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، دسته: فنی و مهندسی بازدید: 14 بار فرمت فایل: pptx حجم فایل: 1670 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 110 این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شاملالگوریتم کلونی مورچه هاالگوریتم مورچهالگوریتم بهینه سازی مورچهAnt Colony

اسم کاوه برای پرفایل – وب سایت

kaf97-blogir.soghady.ir/list/اسم+کاوه+برای+پرفایل.html

Cached

Translate this pageپاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچه ها، دسته: فنی و مهندسی بازدید: 14 بار فرمت فایل: pptx حجم فایل: 1670 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 110 این پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی مورچه ها در 110 اسلاید زیبا شاملالگوریتم کلونی مورچه هاالگوریتم مورچهالگوریتم بهینه سازی مورچهAnt Colony

دانلود پاورپوینت علم تمرین درجه ۳ مربیگری – فایل رایگان❿

filelar.ir › تحقیق

Cached

Translate this page5 days ago – فروش ویژه پاورپوینت کامل الگوریتم کلونی مورچه ها. ۵,۰۰۰ تومان ۳,۹۰۰ تومان. فروش ویژه پاورپوینت کامل الگوریتم بهینه سازی فاخته. ۸,۰۰۰ تومان ۵,۹۰۰ تومان. فروش ویژه پاورپوینت کامل الگوریتم فرا ابتکاری. ۵,۰۰۰ تومان ۳,۹۰۰ تومان. فروش ویژه پاورپوینت کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا. ۸,۰۰۰ تومان ۴,۵۰۰ تومان

دانلود پاورپوینت مبانی فلسفی تئوری ها – دانلود رایگان

downloadpaper.downloadpaperrr.ir/product/466102

Cached

Translate this pageدرمان شناختی درمان شناختی رفتاری مبانی نظری و پیشینه تحقیق cbt ادبیات پیشین پیشینه تحقیق درمان شناختی رفتاری مبانی نظری درمان شناختی رفتاری‌ تعریف … دانلود پاورپوینت با موضوع الگوریتم کلونی مورچه ها، در قالب ppt و در 110 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، بهینه‌ سازی گروه مورچه‌ ها یا ACO، الگوریتم، انواع مختلف .

طرز تهیه رول حلوای سه رنگ – پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق …

asketafrihi.rozblog.com/post/12

Cached

Translate this page3 hours ago – پاورپوینت پاسخ به وررزش استقامتی (سیستم قلبی عروقی) پنجشنبه 17 اسفند 1396 · پاورپوینت بازارها، نهادهای مالی و انواع اوراق بهادار پنجشنبه 17 اسفند 1396 · استقلال مدیران،کنترل استراتژیک،سیاست‌های سازمانی و اثربخشی برنامه‌ریزی استراتژیک: بررسی تجربی پنجشنبه 17 اسفند 1396 · پاورپوینت …

ترجمه فا – دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی

tarjomefa.com/

Cached

Similar

Translate this pageدانلود رایگان مقاله انگلیسی + خرید ترجمه فارسی عنوان فارسی مقاله: طراحی و پیاده سازی سیستم پیش بینی ماهیگیری بر اساس شبکه عصبی تابع پایه شعاعی عنوان انگلیسی مقاله: Design and Implementation of Fishery Forecasting… دانلود مقاله ترجمه شده پارک اتوماتیک موازی با الگوریتم برنامه ریزی مسیر – مجله IEEE 2013 …

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *